Artic men's full zip fleece jacket
Από
13,74 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,55 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R64125S6
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Artic men's full zip fleece jacket"
Fleece jacket with high lined collar and matching reinforced covered seams. Injected zip with matching puller made of fabric. Side pockets. Cuffs with elastic trim. Bottom hem with inner side adjusters. Removable label. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | Pine Green |
|---|---|
| Size: | 3XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 71 x 42 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 71 x 42 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6102309000000000000000 |
| Βάρος: | 520g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση