Artic kids full zip fleece jacket
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,13 € |
| Μέγεθος: | 6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Royal Blue |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 39 x 27 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 27 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.995 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6102309000000000000000 |
| Βάρος: | 254g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικό: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση