Artic kids full zip fleece jacket
Από
11,84 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,13 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K64121RK
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Artic kids full zip fleece jacket"
Fleece jacket with high lined collar and matching reinforced covered seams. Injected zip with matching puller made of fabric. Side pockets. Cuffs with elastic trim. Bottom hem with inner side adjusters. Removable label. The model is 115 cm and is wearing size 5/6.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 10 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 43 x 30 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 30 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.495 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6102309000000000000000 |
| Βάρος: | 254g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση