Artemaa 6-piece pencil colouring set
Από
0,42 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10783006
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Artemaa 6-piece pencil colouring set"
Colouring set with 6 pencils made of poplar wood. Delivered with a manual in a kraft paper box. Pencil size: 87 x 7 mm. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Ink Color: | Multi Colour |
| OuterBoxDimension: | 21 x 20 x 48 cm |
| OuterCartonDimension: | 21 x 20 x 48 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual (48 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000000000000000 |
| Βάρος: | 31g |
| Διάμετρος: | 7mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 87mm |
| Υλικός: | Wood |
Σύνδεση