Artemaa 12-piece pencil colouring set
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,86 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,86 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,07 € |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| Ink Color: | Multi Colour |
| OuterBoxDimension: | 20 x 36 x 48 cm |
| OuterCartonDimension: | 20 x 36 x 48 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual (200 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000000000000000 |
| Βάρος: | 31g |
| Διάμετρος: | 7mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 87mm |
| Υλικός: | Wood |
Σύνδεση