Arora 300 g/m2 unisex hoodie
Από
34,31 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 37,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 37,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 46,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-38235523
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Arora 300 g/m2 unisex hoodie"
The Arora unisex hoodie – a fusion of style and comfort designed for all. The hoodie features flat knit rib side panels for optimal comfort, and a center front v-insert that adds texture and character. What sets this hoodie apart is the distinctive touch of v-shaped flat knit rib cuffs, a design well thought of. The brushed interior offers a soft, warm, and cozy feel. Made from 300 g/m² cotton blended with polyester, it balances natural comfort with durability.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Size: | L |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 60 x 39 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 39 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110209900000000000000 |
| Βάρος: | 630g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Knit of BCI cotton Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση