Armus 3-in-1 15W recycled plastic foldable wireless charger
Από
11,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12449801
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Armus 3-in-1 15W recycled plastic foldable wireless charger"
The Armus 3-in-1 wireless charger is made from recycled plastic, and can power a smartphone, AirPods, and iWatch all at once, with up to 15W wireless charging speed. Its foldable, magnetic design lets you place your phone in landscape mode – perfect for watching while charging. Compatible with all wireless charging phones, including iPhone 12 and newer (or phones with a magnetic ring). Type-C connector included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 44 x 45 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 45 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 850440950000000000000 |
| Βάρος: | 107g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση