Armada multi-pocket workwear vest
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,03 € |
| Μέγεθος: | L |
|---|---|
| Χρώμα: | Lead, Orange |
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 45 x 60 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 60 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 550g |
| Μάρκα: | Roly WRK |
| Υλικό: | Woven twill of 80% Polyester and 20% Cotton, 370 g/m2 |
Σύνδεση