Arlo bamboo sunglasses with black coating
Από
3,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,48 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,48 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,32 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12705490
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Arlo bamboo sunglasses with black coating"
Sunglasses with a retro design and bamboo temples. These sunglasses with UV 400 lenses are rated as Category 3 making them the perfect choice for protection against bright sunlight. Compliant with EU safety standard EN12312-1.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 47 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 47 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 48mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 148mm |
| Πλάτος: | 145mm |
| Υλικός: | Bamboo, PC Plastic |
Σύνδεση