Argos 220 g/m² kids trousers
Από
10,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K04603OF
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Argos 220 g/m² kids trousers"
Trousers with adjustable elastic waistband with inner drawcord. Side pockets. Cuffs and zip on bottom leg. Removable label.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | 6 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 30 x 34 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 34 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6104630000000000000000 |
| Βάρος: | 164g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Interlock knit of 100% Polyester, 220 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση