Arcturus 2000 mAh recycled aluminium power bank with keychain
Από
13,89 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,85 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12451781
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Arcturus 2000 mAh recycled aluminium power bank with keychain"
Compact 2000 mAh lithium power bank housed in a lightweight case made from recycled aluminium and finished with a practical keyring for easy carrying. The 5V/1A USB output supports charging for a wide range of mobile devices, with 5V/1A input for convenient recharging. A portable, everyday power solution for travel, commuting and on-the-go use.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 19 x 25 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 19 x 25 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 72mm |
| Πλάτος: | 44mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση