Arch 23" auto open umbrella
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,46 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 27 x 92 x 14 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 92 x 14 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Ύψος: | 870mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6601992000000000000000 |
| Βάρος: | 441g |
| Διάμετρος: | 1020mm |
| Μάρκα: | Marksman |
| Υλικός: | Pongee Polyester |
Σύνδεση