Aqua 15" GRS recycled water resistant roll-top bike bag 20L
Από
25,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 27,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 27,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 33,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-13005090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aqua 15" GRS recycled water resistant roll-top bike bag 20L"
Water-resistant roll-top bike bag made from GRS certified recycled materials. It features a padded 15" laptop compartment, multiple organisational pockets, adjustable hook & loop closure for easy fitting onto a variety of bikes, and reflective piping for visibility. The GRS recycled materials include the main fabric, lining, webbing, and zips. Capacity: 20 litres. PVC free.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 47 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 47 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Ύψος: | 570mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 450g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | GRS certified recycled polyester |
Σύνδεση