Apron 75x85cm, 100% organic cotton
Από
5,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,94 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-5221-40-A40
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Apron 75x85cm, 100% organic cotton"
A durable apron that can be personalized with your company logo or a playful message. Functional and stain-resistant, with a handy pocket on the front for storing your utensils. A high-quality halter apron.
| Colour: | Natural raw (Natural) / Natural raw |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 27.0000 x 22.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 27.0000 x 22.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.0000 |
| Βάρος: | 198g |
| Υλικός: | 100% Organic cotton |
Σύνδεση