Apron 75x85 cm
Από
4,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,91 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,91 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-5220-05-A05
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Apron 75x85 cm"
Every chef or amateur cook needs a good apron when working in the kitchen. This apron is not only functional and stain resistant, our lively colours will also brighten up your kitchen. Pocket on the front is great for stashing cooks' tools and recipe cards. Reactive dyed to retain the colour, wash after wash.
| Colour: | Red (PMS 199c) / Red |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 25.0000 x 23.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 25.0000 x 23.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5000 |
| Βάρος: | 208g |
| Υλικός: | 65% Polyester, 35% Cotton |
Σύνδεση