Apron 100x75 cm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,32 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 25.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 25.0000 x 33.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Βάρος: | 235g |
| Υλικός: | 65% Polyester, 35% Cotton |
Σύνδεση