Apple leather and PU keychain Sabrina
Από
0,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,39 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1096875-004999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Apple leather and PU keychain Sabrina"
Apple leather and PU keychain with metal ring. Made from 30% apple leather and 70% PU. Includes embossing in the shape of an apple. Packaged in a kraft carton sleeve.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 61 x 31 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 31 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 20000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090 |
| Βάρος: | 6g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 62mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | PU, Iron |
Σύνδεση