Apollo 245 g/m² long sleeve unisex polo
Από
20,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 22,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 22,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 28,04 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-3955090A
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Apollo 245 g/m² long sleeve unisex polo"
The Apollo unisex long sleeve polo offers a classic and sophisticated look, made from 245 g/m² piqué knit in 100% cotton for year-round wear. It features pick-stitch detailing for a refined finish, with self-fabric neck tape for durability and side slits with self-fabric inserts for added mobility. A heat transfer main label ensures label-free comfort. Equipped with AWARE™ traceability technology, this polo includes a digital product passport for verified transparency.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | 4XS |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 34 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6105100000000000000000 |
| Βάρος: | 379g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Piqué knit of 100% Cotton |
Σύνδεση