Apollo 245 g/m² long sleeve unisex half zip polo
Από
22,74 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 24,86 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 24,86 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 30,83 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39551904
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Apollo 245 g/m² long sleeve unisex half zip polo"
The Apollo unisex long sleeve with half zip is made from 245 g/m² piqué knit in 100% cotton for year-round wear. It features refined pick-stitch detailing, with self-fabric neck tape for added durability and side slits with self-fabric inserts for enhanced mobility. A heat transfer main label ensures label-free comfort. Equipped with AWARE™ traceability technology, this garment includes a digital product passport for verified transparency and sustainability.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 56 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6106100000000000000000 |
| Βάρος: | 410g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Piqué knit of Cotton |
Σύνδεση