Anti-stress truck Irene
Από
1,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3712-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress truck Irene"
PU foam anti-stress truck. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 34 x 25 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.95 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 42mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 33g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 151mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Πλάτος: | 29mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση