Anti-stress light bulb Arianna
Από
1,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,61 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7249-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress light bulb Arianna"
PU foam anti-stress light bulb. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 40 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 40 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.61 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 102mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 28g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση