Anti-stress key holder Lilou
Από
0,43 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1171-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress key holder Lilou"
PU foam anti-stress key holder. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 120 |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 32 x 27.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 32 x 27.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4 |
| QuantityOnPallet: | 14400 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326909800 |
| Βάρος: | 7g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 42mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, Nickel, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Πλάτος: | 39mm |
| Υλικός: | Metal, PU Foam |
Σύνδεση