Anti-stress house Bernadetta
Από
1,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,27 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8032-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress house Bernadetta"
PU fom anti-stress house. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 64 x 41.5 x 44 cm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 41.5 x 44 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 71mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 33g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 77mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση