Anti-stress heart Sia
Από
0,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8033-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress heart Sia"
PU foam anti-stress heart. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 56.5 x 37.5 x 38.3 cm |
| OuterCartonDimension: | 56.5 x 37.5 x 38.3 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 19g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Πλάτος: | 49mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση