Anti-stress hard hat Philip
Από
0,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,39 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5091-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress hard hat Philip"
PU foam anti-stress hard hat. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 42.5 x 27.5 x 64.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 42.5 x 27.5 x 64.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4500 |
| Ύψος: | 45mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 81mm |
| Πλάτος: | 69mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση