Anti-stress globe Aila
Από
0,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,02 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,02 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8031-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress globe Aila"
PU foam anti-stress globe. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 63 x 38.5 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 38.5 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.52 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3750 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 19g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση