Anti-stress football Elijah
Από
0,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8078-040999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress football Elijah"
PU foam anti-stress football. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Black/White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 31 x 60 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 31 x 60 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.92 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3750 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506699000 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση