Anti-stress figure doktor Lily
Από
1,29 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7873-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress figure doktor Lily"
PU foam anti-stress figure “doctor”. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46 x 34 x 49 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 34 x 49 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 89mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9503009500 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 48mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση