Anti-stress dice Nestor
Από
1,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,35 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,35 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3690-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stress dice Nestor"
PU foam anti-stress decision maker with one empty side for printing purposes. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 30 x 30 x 59 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 30 x 59 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.08 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 5000 |
| Ύψος: | 48mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 25g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 48mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Πλάτος: | 48mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση