Anti-stess dice Javier
Από
0,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3702-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stess dice Javier"
PU foam anti-stress dice with one empty side for printing purposes. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 31 x 31 x 61 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 31 x 61 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.81 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 5000 |
| Ύψος: | 54mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 54mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Πλάτος: | 54mm |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση