Anti-stess ball Otto
Από
0,60 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3965-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anti-stess ball Otto"
PU foam anti-stress ball. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 125 |
| OuterBoxDimension: | 63.5 x 33 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 63.5 x 33 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3750 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506699000 |
| Βάρος: | 18g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Υλικός: | PU foam |
Σύνδεση