Antartida women's softshell jacket
Από
19,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R64332A2
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Antartida women's softshell jacket"
2-layer softshell with inverted sealed-effect zip, with matching chin protector and zipper puller. Three outside pockets with matching zip and puller. Hook & loop fasteners in cuffs. Bottom hem with elastic drawcord and stoppers. Wind-proof fabric. Water resistant. Slim-fit. Raglan sleeves. 1000 mm water resistant. The model is 179 cm and is wearing size S.
| Colour: | pearl white |
|---|---|
| Size: | M |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 53 x 34 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 34 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6202401019000000000000 |
| Βάρος: | 600g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση