Antartida men's softshell jacket
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,40 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 62 x 43 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 43 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6201401019000000000000 |
| Βάρος: | 580g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση