Antartida men's softshell jacket
Από
19,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R64321R1
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Antartida men's softshell jacket"
2-layer softshell. Inverted sealed effect zip with matching chin protector and zipper puller. Cut detail on chest. Three zip pockets with matching puller. Hook & loop fasteners in cuffs. Adjustable bottom hem with elastic drawcord and stoppers. 1000 mm water resistant. Wind-proof fabric. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 40 x 55 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 55 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6201401019000000000000 |
| Βάρος: | 580g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση