Antartida kids softshell jacket
Από
19,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,35 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K64321RD
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Antartida kids softshell jacket"
2-layer softshell. Inverted sealed effect zip with matching chin protector and zipper puller. Three zip pockets with matching puller. Hook & loop fasteners in cuffs. Adjustable bottom hem with elastic drawcord and stoppers. 1000 mm water resistant. Wind-proof fabric. The model is 129 cm and is wearing size 5/6.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 4 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 42 x 32 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6202401019000000000000 |
| Βάρος: | 600g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Woven of 92% Polyester and 8% Elastane, 300 g/m2, Bonding, Micro fleece of 100% Polyester |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση