Anna 150 g/m² hammam cotton towel 100x180 cm
Από
18,90 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 20,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 20,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 25,59 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11333550
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anna 150 g/m² hammam cotton towel 100x180 cm"
The Anna 150 g/m² cotton hammam towel is made of 100% cotton, is soft and absorbent and have multiple uses. The towel dries quickly and is lightweight, making it easy to carry with you. Certified STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | TURKEY |
| OuterBoxDimension: | 60 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 45 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6302600090000000000000 |
| Βάρος: | 270g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1800mm |
| Πλάτος: | 1000mm |
| Υλικός: | Cotton, 150 g/m2 |
Σύνδεση