Ankle length apron 100x96 cm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,72 € |
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 27.0000 x 29.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 27.0000 x 29.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.0000 |
| Βάρος: | 283g |
| Υλικός: | 65% Polyester, 35% Cotton |
Σύνδεση