Ankaa 3W recycled aluminium wireless Bluetooth speaker
Από
6,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,82 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12448681
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ankaa 3W recycled aluminium wireless Bluetooth speaker"
Enjoy clear sound in a sleek design with the Ankaa Bluetooth speaker. Made from recycled aluminium, it features music control buttons, a power button, and a built-in microphone for hands-free calls. With 3W output and convenient Type-C charging, it’s perfect for on-the-go listening. A 30 cm USB-A to Type-C charging cable is included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 15 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 15 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.4 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 45mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000000000000000 |
| Βάρος: | 116g |
| Διάμετρος: | 72mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση