Aneto 280 g/m2 quarter zip sweater
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,90 € |
| Size: | L |
|---|---|
| Χρώμα: | Red |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 57 x 35 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 35 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309900000000000000 |
| Βάρος: | 440g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικό: | Knit of 50% Cotton and 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση