Aneto 280 g/m2 quarter zip sweater
Από
14,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R11091Z4
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aneto 280 g/m2 quarter zip sweater"
Sweatshirt with matching half zip and polo neck. Matching inner collar. Reinforced covered seams on inner collar. 1x1 ribbed cuffs and waist. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 63 x 38 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 38 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309900000000000000 |
| Βάρος: | 440g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Knit of 50% Cotton and 50% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση