Andrea 240 g/m² apron with adjustable neck strap
Από
5,63 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,98 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11333401
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Andrea 240 g/m² apron with adjustable neck strap"
Protecting beautiful clothes while cooking is easy with the Andrea apron. The apron consists of 240 g/m² twill (65% polyester and 35% cotton), which makes it thick and sturdy, while still soft and comfortable to wear. The two front pockets offer a quick and easy way to store kitchen essentials. The apron is adjustable with a buckle around the neck and a tie back closure, making it one-size-fits-all. Multiple large print options for maximum logo exposure.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 51 x 46 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 46 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.5 |
| Outlet: | ναι |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211431000000000000000 |
| Βάρος: | 210g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1000mm |
| Πλάτος: | 700mm |
| Υλικός: | Cotton twill of Polyester Cotton, 240 g/m2 |
Σύνδεση