Andre 140 g/m² men's sports vest
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,93 € |
| Colour: | Fluor Yellow |
|---|---|
| Size: | 2XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 33 x 55 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 55 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6109902000000000000000 |
| Βάρος: | 940g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Piqué knit with cool fit finish of 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση