Andre 140 g/m² kids sports vest
Από
2,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,72 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K03503OJ
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Andre 140 g/m² kids sports vest"
Technical, easy-wash and easy-dry fabric. Technical vest with angular seams to enhance adaptability. Removable label.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | 9/10 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 33 x 45 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 45 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.8 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6109902000000000000000 |
| Βάρος: | 460g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Piqué knit with cool fit finish of 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση