Anders hammam towel 147 x 75.5 cm
Από
4,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11351055
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Anders hammam towel 147 x 75.5 cm"
The Anders hammam towel provides luxurious comfort with generous dimensions (147 x 75.5 cm), ensuring plenty of coverage whether you're lounging by the pool or enjoying a day at the beach. The towel has elegant tassels at both ends, and is made of 30% cotton, 35% GRS certified recycled cotton and 35% GRS certified recycled polyester, 180 g/m².
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6302600090000000000000 |
| Βάρος: | 180g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1740mm |
| Πλάτος: | 755mm |
| Υλικός: | 30% Cotton and 35% Recycled cotton and 35% Recycled Polyester, 180 g/m2 |
Σύνδεση