Andean A5 RCS recycled portfolio
Από
10,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,91 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,91 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10799382
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Andean A5 RCS recycled portfolio "
The Andean A5 portfolio is partly made from RCS certified recycled post-consumer polyester, offering a more sustainable alternative by reducing reliance on virgin materials. Designed with a sleek grey hard cover featuring rounded corners and precision welded technology, it is secured with a magnetic closure accented by a refined walnut wood detail—adding a modern and sophisticated touch. Inside, you'll find a removable softcover notebook with 64 cream-coloured lined sheets, made from 80 g/m² responsibly sourced paper. Presented in a kraft-coloured paper sleeve.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 25 x 36 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 36 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual paper sleeve () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 200mm |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικός: | FSC certified paper, Recycled PET Polyester |
Σύνδεση