Amuse Morning & Noon Bowl- Grey
Από
8,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2798227
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Amuse Morning & Noon Bowl- Grey"
With the Morning & Noon bowl, enjoy your favourite yoghurt, smoothie or salad on the go. Want to keep your favourite topping crispy? Then take a look under the lid, where you will find a compartment to separate your favourite toppings. Add the toppings at the last moment and enjoy your favourite breakfast or lunch to the max. The Morning & Noon Bowl is suitable for the dishwasher, freezer and microwave (without lid).
The Morning & Noon Bowl can be personalised with an engraving in the front and on the lid and a doming on the lid. Besides this, there is also an option to choose to add a spork and an elastic band with a thermal print in full colour. These options will make it even easier to enjoy your food on the go.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 16 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 34 |
| Refining dimension: | Ø 44.5 mm |
| Ύψος: | 142mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100000 |
| Βάρος: | 200g |
| Μάρκα: | Amuse |
| Μήκος: | 105mm |
| Πλάτος: | 105mm |
Σύνδεση