Amuse Life Bowl- 200 ml
Από
4,26 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,28 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2398888
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Amuse Life Bowl- 200 ml"
With the Amuse Life Bowl, you can enjoy your favourite snack wherever you are. Your fruit and vegetables stay fresher and tastier in this handy and beautiful bowl. The transparent Tritan lid closes perfectly, so you can take your snack with you wherever you go! The Amuse Life Bowl is indestructible; it is fully dishwasher and freezer safe, and can also be put in the microwave without its lid.
The Amuse Life Bowl can be personalised with a doming on the lid or an engraving on the lid or on the front.
| Size: | 200 ml |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 47 |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Refining dimension: | Ø 46 mm |
| Ύψος: | 64mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100000 |
| Βάρος: | 80g |
| Μάρκα: | Amuse |
| Μήκος: | 105mm |
| Πλάτος: | 105mm |
Σύνδεση