Americano® Piccolo 100 ml tumbler
Από
1,08 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-22050090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Piccolo 100 ml tumbler "
The Americano® Piccolo 100 ml tumbler is the perfect reusable vessel for your espresso or double-espresso coffee. Small, compact and stackable, this product is the perfect alternative to disposable espresso cups. The tumbler is made of fully-recyclable plastics.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.9 |
| Ύψος: | 63mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Διάμετρος: | 59mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PP Plastic |
Σύνδεση