Americano® Grande 350 ml insulated mug
Από
4,47 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 283,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 351,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21000415
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Grande 350 ml insulated mug"
Double-wall insulated mug with twist-on lid and integrated handle. Mug is fully recyclable. Mix and match colours to create your perfect mug. Made in the UK. Presented in a white gift box. EN12875-1 compliant, dishwasher safe, and microwave safe. Packed in a recycled PE plastic bag. BPA-free and dishwasher safe.
| Colour: | Black, Red |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 62 x 38 x 71 cm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 38 x 71 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.92 |
| Ύψος: | 164mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 143g |
| Διάμετρος: | 128mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 135mm |
| Πλάτος: | 128mm |
| Υλικός: | PP Plastic |
Σύνδεση