Americano® Espresso Eco 250 ml recycled tumbler with spill-proof lid
Από
4,02 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 255,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 316,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21045501
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Americano® Espresso Eco 250 ml recycled tumbler with spill-proof lid "
Double-wall insulated tumbler with a secure twist-on spill-proof lid. The lid clips closed to better prevent spillages, and is manufactured without silicone for a fully recyclable mug. The tumbler is 70% recycled in total, with a recycled mug with black inner layer, and a standard lid. The shades of black may vary due to the nature of the recycled material. EN12875-1 compliant, dishwasher safe, and microwave safe. Volume capacity is 250 ml. Packed in a recycled PE plastic bag. Made in the UK. BPA-free.
| Colour: | Black, Red |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 90 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.93 |
| Ύψος: | 118mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 102g |
| Διάμετρος: | 94mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled PP Plastic, PP Plastic |
Σύνδεση